25 iul. 2013

Primul concurs al verii:un fantasy,un thriller si o carte clasica



Imi cer scuze ca a durat atat de mult sa dau startul acestui nou concurs.De aceasta data,nu e un concurs pe o tema sau realizat cu o noua ocazie.Desi,in curand vom ajunge 300 000 de afisari de pagina.Enjoy!

Pun la bataie trei carti din genuri total diferite(1 exemplar din fiecare):


         Fantasy                  Thriller                      Clasic

Vor fi alesi 3 castigatori prin tragere la sorti.Fiecare va primi cate o carte din cele 3,dar nu la alegere ci in functie de random.org.Bineinteles ca premiile vor putea fi schimbate intre castigatori.

Perioada de inscriere in concurs:25 iulie-8 august 2013
Castigatorul va fi afisat in cursul zilei de 9 august.

CE TREBUIE SA FACI?

1)Sa lasi un comentariu la aceasta postare cu numele tau complet si o adresa de email.
2)Sa te abonezi prin email la blog.Poti face acest lucru in coloana din dreapta.Dupa ce ai completat adresa de email,completeaza spatiul cu verificare de cuvinte.Esti aproape gata.Mai trebuie sa intri pe email si sa accesezi linkul trimis de FeedBurner.

Succes tuturor!!!

Reacții:

53 comentarii:

Eugen Rogojan
eugenrogojan@yahoo.com

Felicitări pentru concurs!

Mirela Antonie

mirelaa@gmail.com

Multumim mult pentru concurs!!!

sunt incantata de concurs:).....madalina.popa087@yahoo.com

@Anonim,un nume?Madalina Popa?

Mara Cristina
valeria.cristina0194@yahoo.com (cu acelasi e-mail m-am abonat)

Trepadus Bogdan
flagel.comunist@gmail.com

Matfei Roxana
email: nuamch3f@yahoo.com
Multumim de concurs!

DUPĂ PUNCT SE LASĂ SPAŢIU, E DERANJANT PENTRU CEI 300.000 DE VIZITATORI.

Raveanu Silvia Daniela
email:raveanu_silvia_daniela@yahoo.com
Multumim pentru concurs

Fechete Lavinia

lumy_randy@yahoo.com

Multumim pentru concurs si succes tuturor!

Sper sa am noroc. :D Mult succes tuturor!

Dorneanu Bianca
di.bianca1@yahoo.com

Cristea Bianca
bibi_dulcica13@yahoo.com
Multumim. frumoase premii

Miruna Paraschiveanu

eny@yahoo.com

Multumim pentru concurs!Succes tuturor!

Superb concursul!Multumim!

Adrian Bargan

a.bargan@hotmail.com

Marta Alexandra
ale_dul_ucker@yahoo.com

Multumim pentru concurs! :)

pauna oana
anastacie93@yahoo.com

Paun Catalina Cezarina
agnes14181@yahoo.com

Ilie Andreea
deea_princes95@yahoo.com

Multumim pentru concurs!! :D

Dan Daiana
butter.flyes@yahoo.com

Succes tuturor!
Corina Dobrescu
corydi@yahoo.com

Cotutiu Adrian Florin
adi_cotutiu@yahoo.com

Badea Florentina Georgiana
florentina.georgiana97@yahoo.com

Ramona Badea ramona88badea@yahoo.com

Lungu Gabriela
gaby11_98 @ yahoo . com

Baftă tuturor !

Nicoleta Petcu
petcu.nicoleta@ymail.com

Komuves Mariana
welcome_to_my_planet _strangers@yahoo .com
Multumim pentru concurs!

Rucsandra Tudoran
rucsillici@yahoo.com

Sirbu Alexandra
alexandra17s@yahoo.com

Calota Iulia
iulia_andreea12@yahoo.com

Barbuta Eliza
isabela_eliza@yahoo.com

Dobos Maria-Alina, alinadobos90@yahoo.com

Iulia Elena Neagoe
iuly_ely_2009@yahoo.com

A. Laura Andrada
bloody_autumn90@yahoo.com

Baban Alexandru Marian, alex_baban2006@yahoo.com

Iancu Maria-Andreea
shosetzua96@yahoo.com

Serafincean Laura
x74laura@yahoo.com
Ma bucur ca am aflat de blogul tau,este foarte interesant si sunt multe recenzii pe care vreau sa le citesc!

Alexandru Stefan Mirescu
alexandrumirescu@ymail.com

Alexandru Stefan Mirescu
alexandrumirescu@ymail.com

Palincas Adela

adelapalincas@gmail.com

Multumim pentru concurs!

Cristina S.
sicristina10@gmail.com

Nistor Teodora
teodora.nistor@yahoo.com

Furnică Lorena
furnică.lorena@gmail.com

Ghinea Diana-Maria
make.me_smilee@yahoo.com
Multumesc pentru concurs !

Ana Vulpeș
ana.vulpes@yahoo.com

Ghita Cristian-Florentin
cristyan_206@yahoo.com

Nume: Demetrescu Horatiu Gabriel
Email: horatiu_concurs@yahoo.com

Nicu Iobacioiu
iobanicu@yahoo.ro

Dana Vasilas
danavasilas@yahoo.com

Vasile Daniela
love.this204@yahoo.com

Emilian Smintina
emismint@yahoo.com

Bumbaru Daniel
bumbaru.daniel@yahoo.com

Multumim pentru concurs, mult succes tuturor participantilor!

Diana-Elena Gavrila
dreams_link_didy@yahoo.com

Trimiteți un comentariu

Fiecare gând e important pentru mine! =)